Kształcimy w zawodach  

   

Małopolska Chmura Edukacyjna

 

Chmura zawodowa

Harmonogram naukowych warsztatów letnich w ramach projektu „Modernizacja kształcenia zawodowego w Małopolsce II” obszar  Budownictwo <pobierz>

 

Rekrutacja na I edycję szkolenia dla nauczycieli przedmiotów zawodowych z zakresu wykorzystania TIK w dydaktyce.

 • Regulamin rekrutacji.
 • Załącznik nr 1 do Regulaminu – szczegółowy program szkolenia wraz z określonymi efektami uczenia się.
 • Załącznik nr 2 do Regulaminu – Formularz zgłoszeniowy: zgodnie z zapisami Regulaminu, stanowi on podstawę rekrutacji. Część I i II jest do wypełnienia i podpisania przez nauczyciela (kandydata), natomiast część III powinna przed wysłaniem zostać wypełniona i podpisana przez Dyrektora szkoły. Wypełnione i podpisane skany formularzy powinny zostać wysłane z takiego adresu mailowego, na który później będziemy mogli przekazywać dalsze informacje dot. rekrutacji, zakwalifikowania i szkolenia (najlepiej z bezpośrednich skrzynek mailowych nauczycieli). Adres, na który należy wysłać skan formularza: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., w tytule wpisując „Rekrutacja do I edycji szkolenia nauczycieli cz. zawodowa” Ostateczny termin nadsyłania skanów formularzy zgłoszeniowych upływa 18 stycznia.
 • Załączniki nr 3, załącznik nr 4 oraz załącznik nr 5 do Regulaminu: dokumenty, które (wypełnione i podpisane) zakwalifikowani uczestnicy powinni dostarczyć do Organizatora rekrutacji (UP/UMWM) najpóźniej w dniu rozpoczęcia szkolenia.
 • Rekrutacja prowadzona będzie wg poniższego harmonogramu:

  • nadsyłanie przez nauczycieli skanów formularzy zgłoszeniowych na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. .
  • wypełnienie przez kandydatów spełniających wymagania formalne Testu Kompetencji Cyfrowych. Link do testu wraz z terminem zostanie przekazany bezpośrednio na adresy e-mail, z których wysłane będą formularze zgłoszeniowe. Wypełnienie testu jest warunkiem niezbędnym, aby wziąć udział w szkoleniu, niewypełnienie go w podanym terminie będzie skutkowało skreśleniem nauczyciela z listy kandydatów.
  • ogłoszenie wyników rekrutacji – przekazanie informacji do szkół

  Szkolenie prowadzone będzie wg harmonogramu:

  • 11 lub 12.02 – Moduł I: „stacjonarna” część szkolenia na UP w Krakowie (szczegóły w programie) – uczestnik weźmie udział w zajęciach w danym, jednym dniu (11 lub 12.02)
  • marzec – maj: Moduł II i III szkolenia (na platformie, on-line – szczegóły w programie)
  ·         najpóźniej 23.06.2017 – wydanie certyfikatów kończących szkolenie.

 

Rekrutacja na naukowe warsztaty weekendowe przeprowadzane w ramach komponentu Małopolskiej Chmury Edukacyjnej w ramach projektu pn. „Modernizacja kształcenia zawodowego w Małopolsce II"

Regulamin rekrutacji.

 


 

   
   

Znajdz nas na Facebook  

   
   
   
© ZSTiP, ul. Wojska Polskiego 9, 34-400 Nowy Targ, tel.(18) 266 31 04, fax (18) 266 56 31, e-mail: zst@nowotarski.pl