Kształcimy w zawodach  

   

Sukcesy uczniów


Sukcesy uczniów 1 półrocze
roku szkolnego 2016-2017

Data Wydarzenie Sukces
16.09.2016r. Licealiada Ośrodka Nowy Targ w piłce nożnej chłopców, opiekun Zbigniew Behounek

I miejsce ZSTiP

Skład drużyny: Bigos Kamil, Byrdak Sebastian, Fudala Patryk, Gał Jan, Hagowski Rafał, Jania Kacper, Kozioł Mateusz, Luberda Bartłomiej, Miłek Dominik, Plewa Adam, Ropiak Adriano, Siedlarczyk Krzysztof, Willman Mateusz

18.09.2016r. Wyścig kolarski MTB o Puchar Szlaku Solnego w Rabce –Zdroju / Licealiada Powiatowa w kolarstwie MTB, opiekun Grzegorz Mrózek

III miejsce

Piędel Jan - 2ATB

22.09.2016r. Licealiada Ośrodka Nowy Targ w piłce ręcznej dziewcząt, opiekun Grzegorz Mrózek

I miejsce

Skład drużyny: Bałos Klaudia 3E, Błachut Bernadeta 3K, Bryja Aneta 2H, Bury Natalia 1TG, Ciężak Sylwia 2D, Gał Joanna 2D, Gurczak Małgorzata 3E, Kowalczyk Angelika 1TG, Majerczyk Ewelina 2D, Mrugała Patrycja 1H, Rusnak Maria 2D, Topór Karolina 2H, Waligóra Anna 4CTB/TAK, Walkosz Marzena 3E

23.09.2016r. Licealiada Ośrodka Nowy Targ w piłce ręcznej chłopców, opiekun Bogusław Kalata

II miejsce

Skład drużyny: Antolak Szymon 4ATPS, Arendarczyk Kamil 3TG, Bafia Przemysław 2CTB/TAK, Bielarczyk Przemysław 2TPS, Chmielak Mateusz 2F, Galica Andrzej 2CTB/TAK, Kowalczyk Maksymilian 3CTB/TAK, Kozioł Mateusz 2CTB/TAK, Kwak Mateusz 2ATB, Łabuda Szymon 2CTB/TAK, Magiera Dawid 2H, Pulka Przemysław 2F, Skawiniak Paweł 2CTB/TAK, Stachoń Oskar 2CTB/TAK, Waliczek Szymon 3G

26.09.2016r. Licealiada Wojewódzka w kolarstwie MTB, opiekun Grzegorz Mrózek

VI miejsce

Piędel Jan – 2ATB w klasyfikacji indywidualnej,

 I miejsce w klasyfikacji powiatów

26.09. 2016 Szkolny konkurs w ramach Dnia Języków Obcych , organizatorzy: nauczyciele języków obcych

I miejsce kl. 4pts

Gryglak Dawid, Wójcik Tomasz, Zagata Przemek

Wach Przemek, Zachora - Buławski Paweł, Wolski Andrzej, Marszałek Grzegorz

30.09.2016r. Licealiada Powiatowa w biegach przełajowych, opiekun Wojciech Niemczyk

II miejsce w sztafecie

Skład drużyny: Cudzich Wojciech 1TE, Hyrczyk Krzysztof 1TE, Kwak Bartłomiej 1BTB, Sobański Łukasz 1BTB, Bendik Przemysław 1F, Plewa Adam 1F, Widurski Daniel 2ATB, Leśniak Damian 2TE, Regiec Adrian 2TE, Król-Tomków Tymoteusz 2F, Olchawski Bartosz 3TG, Zagata Artur 3TG, Gocek Krystian 3F, Kłosowski Jakub 3K, Zagata Przemysław 4ATPS

12.10.2016r. IV Zawody o Puchar Dyrektora ZSTiP w piłce nożnej dziewcząt, organizatorzy Bogusław Kalata, Grzegorz Mrózek, Przemysław Kępa.

II miejsce ZSTiP

Skład drużyny: Bałos Klaudia 3E, Bocheńczak Ewelina 1CTB/TAK, Gał Joanna 2D, Gał Paulina 1K, Gurczak Małgorzata 3E, Kalata Ewa 1H, Kobylarczyk Zofia 1C, Momola Katarzyna 2H, Mrugała Patrycja 1H, Obyrtacz Barbara 2K, Rusnak Maria 2D, Ciszek Natalia 1ATB

17.10.2016r. Zawody powiatowe w unihokeju dziewcząt, opiekun Dawid Pietrzak

III miejsce ZSTiP

Skład drużyny: Antolak Angelika 3H, Behounek Alicja 1CTB/TAK, Gał Joanna 2D, Gryglak Marzena 2K, Kalata Andżelika 2K, Kalata Ewa 1H, Klimowska Paulina 1CTB/TAK, Kowal Honorata 1TG, Kucharska Klaudia 1K, Słowakiewicz Jowita 1D

18.10.2016r. Zawody powiatowe w unihokeju chłopców, opiekun Michał Domin

I miejsce ZSTiP

Skład drużyny: Daniel Widurski, Hamrol Aleksander, Jachymiak Szymon, Komperda Wojciech, Kołodziejczyk Łukasz, Panek Grzegorz, Dominik Filip, Miłek Dominik, Olchawski Bartosz, Słowakiewicz Jakub, Zacher Rafał, Niziołek Maciej

21.10. 2016 Etap szkolny Olimpiady Wiedzy Technicznej, opiekun Paweł Ceglarz

I miejsce Jan Słowik, kl. 2tm

Zakwalifikowanie do finału Olimpiady w Tarnowie

22.10.2016r. Konkurs recytatorski „Ojca Świętego Imię nigdy nie zaginie”, opiekun Anna Nowak Marzena Mulica – kl. IV TG, I miejsce w kategorii literackiej, Adrian Ciślak z klasy IIc, III miejsce w kategorii gwarowej,
24.10.2016r. Licealiada Powiatowa w Lekkiej Atletyce w Rabce Zdroju, opiekun Grzegorz Mrózek II miejsce Maria Rusnak 2D w pchnięciu kulą, II miejsce Daniel Wojtasiak 2F w pchnięciu kulą, III miejsce Maciej Stanik 2F w rzucie oszczepem.
25.10 2016 r. Szkolny konkurs „Matematyka w matematyce dla technika” organizator Joanna Knapczyk I miejsce Kamil Kwaśniewicz, zakwalifikowanie do finału konkursu w Lublinie
25.10.2016 r. Szkolny etap Olimpiady Matematyki Lingwistycznej, opiekun, M. Janasz Adrian Pawlik – kl. 3ti, zakwalifikowanie do II etapu Olimpiady Lingwistyki Matematycznej 2016/17
26-27.10.2016 XXXIX Olimpiada Wiedzy Geodezyjnej i Kartograficzne, opiekun T. Kabała

Laureaci:

Wioleta Łuszczek, 2tg Mateusz Mszanik 2tg, Marzena Gubała 3tg

27.10.2016r.

Zawody o Puchar Dyrektora ZSTiP w piłce nożnej chłopców, organizatorzy Bogusław Kalata, Grzegorz Mrózek, Przemysław Kępa.

I miejsce ZSTiP 

drużyna 1

Skład: Przemysław Zagata 4 TPS
Artur Zagata 3 TG
Tomasz Lasyk
Przemysław Sulir 2a ZSZ
Dawid Kopytko 4b TB
Kamil Kasica 4b TB
Hubert Jucha 3 TG

III miejsce ZSTiP drużyna 2

Skład:

Mateusz Kozioł 2 cTB/TAK
Przemysław Bafia 2 cTB/TAK
Oskar Stachoń 2 cTB/TAK
Krzysztof Siedlarczyk 2c ZSZ
Bartłomiej Luberda 2c ZSZ
Jan Gał 2bTB
Rafał Hagowski 1 TE
Dominik Miłek 1 TE
Przemysław Bendik 1 f ZSZ

październik 2016  I etap X Ogólnopolskiej Olimpiady „O Diamentowy Indeks AGH", opiekun Marek Janasz

Uczniowie zakwalifikowani do II etapu Olimpiady:

Dominik Magdziak kl. 4te

Bartłomiej Smaga, k. 4te

Grzegorz Solecki, k. 4te

04.11.2016r. Szkolna Liga Strzelecka, opiekun Szczepan Cypara

I miejsce:

Jakub Walasik 4te

Reprezentacja Szkoły:

Anna Gniecka I TG
Honorata Kowal I TG
Aleksandra Cyrwus II CTB/TAK
Bartłomiej Jurkowski III BTB
Jakub Walasik IV TE
Grzegorz Fąfrowicz III LOD

05.11.2016r. Memoriał im. Grzegorza Wesołowskiego w siatkówce dziewcząt, opiekun Bogusław Kalata

Reprezentacja Szkoły:

Bernadeta Błachut 3K, Anna Waligóra 4CTB/TAK, Marzena Gubała 3TG, Wiktoria Siodłak 3TG, Halina Sas, Natalia Bury 1TG, Angelika Kowalczyk 1TG, Natalia Ciszek 1ATB, Klaudia Kucharska 1K

11.11.2016r. III Zakopiański Bieg Niepodległości, opiekun Wojciech Niemczyk Reprezentacja Szkoły: Tymoteusz Król – Tomków 2F, Zagata Artur 3TG, Zagata Przemysław 4TPS
16.11.2016r. Licealiada Ośrodka Nowy Targ w koszykówce chłopców, opiekun Wojciech Niemczyk

III miejsce ZSTiP

Skłąd drużyny: Burdyn Konrad, Gołębiowski Filip, Kos Andrzej, Leja Piotr 3TE, Małachowicz Mateusz, Mastela Mirosław, Możdżeń Karol, Pawlikowski Patryk, Rapacz Michał 4TPS, Suchecki Dominik, Zagata Przemysław 4TPS

25.11.2016r. Halowa Piłkarska „Liga Open”. Rozpoczęcie nowotarskiej ligi open w piłce nożnej. Opiekunowie: Bogusław Kalata, Grzegorz Mrózek.

Reprezentacja Szkoły:

Artur Zagata, Przemysław Zagata, Dawid Kopytko, Kamil Kasica, Mirosław Jandura, Tomasz Lasyk, Hubert Jucha, Mateusz Kozioł.

29.11.2016 Etap szkolny Olimpiady Wiedzy o Ubezpieczeniach Społecznych , opiekun A. Śmiałkowska, P. Sproch

1 miejsce: Martyna Rapacz (1 tak/ctb)

2 miejsce: Szymon Małysa (1 btb)

3 miejsce: Mateusz Niżnik (1 btb)

30.11.2016r. Licealiada Powiatowa w tenisie stołowym dziewcząt i chłopców, opiekun Tomasz Wolski

I miejsce dziewczęta ZSTiP

Skład drużyny: Bernadeta Błachut 3K, Wioletta Jankowska 3K, Wiktoria Siodłak 3TG, Małgorzata Górczak 3E.

II miejsce chłopcy ZSTiP

Skład drużyny: Bartosz Królikowski 1TI, Mikołaj Rypel 2BTB, Norbert Czyszczoń 3ATB.

05.12.2016r. Wolontariat przy organizacji Zabaw i Gier Mikołajkowych dla dzieci z nowotarskich Szkół Podstawowych, opiekun Grzegorz Mrózek Uczniowie ZSTiP: Aneta Bryja 2H, Natalia Ciszek 1ATB, Angelika Kowalczyk 1TG, Natalia Bury 1TG, Mateusz Kozioł 2CTB/TAK, Andrzej Galica 2CTB/TAK, Przemysław Bafia 2CTB/TAK, Oskar Stachoń 2CTB/TAK.
05.12.2016r. III Szkolny Konkurs znajomości Microsoft Office

1 miejsce: Tomasz Domalik (2 TI)

2 miejsce: Katarzyna Czyszczoń (3 TI)

3 miejsce: Andrzej Mozgowiec (3TI)

06.12.2016r. Licealiada Wojewódzka w unihokeju chłopców, opiekun Michał Domin

I miejsce ZSTiP

Skład drużyny: Filip Dominik 1TI, Szymon Jachymiak 4TI,

Kamil Knapik 4TPS, Łukasz Kołodziejczyk 2K, Wojciech Komperda 3TI, Dominik Miłek 1TE, Maciej Niziołek 3F, Bartosz Olchawski 3TG, Grzegorz Panek 3TM/TPS, Jakub Słowakiewicz 3TI, Daniel Widurski 2ATB, Rafał Zacher 3F.

8.12.2016 Wojewódzki konkurs „Poznaj swoje prawa w pracy”, opiekun Anna Śmiałkowska

Reprezentanci ZSTiP:

Jacek Ptak 4btb

Wiktoria Siodłak 3 tg

08.12.2016r. Licealiada powiatowa w koszykówce chłopców, opiekun Wojciech Niemczyk

III miejsce ZSTiP

Skład drużyny: Burdyn Konrad, Gołębiowski Filip, Kos Andrzej, Leja Piotr 3TE, Małachowicz Mateusz, Mastela Mirosław, Możdżeń Karol, Pawlikowski Patryk, Rapacz Michał 4TPS, Suchecki Dominik, Zagata Przemysław 4TPS

12.12.2016r. Licealiada Ośrodka Nowy Targ w siatkówce dziewcząt, opiekun Bogusław Kalata

III miejsce ZSTiP

Skład drużyny: Bernadeta Błachut 3K, Marzena Gubała 3TG, Anna Guroś 1ATB, Natalia Ciszek 1ATB, Natalia Bury 1TG, Angelika Kowalczyk 1TG, Klaudia Kucharska 1K, Patrycja Kaleciak 1C.

13.12.2016r. Licealiada Rejonowa w tenisie stołowym chłopców i dziewcząt, opiekun Tomasz Wolski

I miejsce chłopcy ZSTiP

Skład drużyny: Mikołaj Rypel 2BTB, Bartosz Królikowski 1TI

VI miejsce dziewczęta ZSTiP

Skład drużyny:

Bernadeta Błachut 3K, Wiktoria Siodłak 3TG, Małgorzata Górczak 3E

16.12.2016 Etap szkolny konkursu „Elektron” opiekun T. Misur I miejsce Bartłomiej Smaga, kl.  4te, zakwalifikowanie do finału konkursu.
Grudzień 2016 r. Etap powiatowy olimpiady „Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego” , opiekun Szczepan Cypara

Reprezentanci szkoły:

Robert Szczepaniec I tg, Michał Sarna 1 tm/tps

19.12.2016r. Licealiada Ośrodka Nowy Targ w siatkówce chłopców, opiekun Krzysztof Mrugała

I miejsce ZSTiP

Skład drużyny: Dawid Bandyk 2BTB, Dawid Pietraszek 2BTB, Artur Pietraszek 2BTB, Dariusz Stoch 2BTB, Łukasz Brenkus 2BTB, Szymon Czajka 3BTB, Paweł Nogawka 3BTB, Adrian Wojtyczek 3ATB, Mateusz Michalak 3ATPS, Michał Rapacz 4TPS, Przemysław Zagata 4TPS

22.12.2016 Koncert „Kolędowe karaoke”, opiekun Krzysztof Ruchała

1 miejsce: 2 tak/ctb

2 miejsce (ex aequo): 3 tak/ctb, 4 tak/ctb

Wyróżnienie: 2d

04.01.2017r. Licealiada Powiatowa w piłce ręcznej dziewcząt, opiekun Grzegorz Mrózek

I miejsce ZSTiP

Skład drużyny: Maria Rusnak 2D, Joanna Gał 2D, Aneta Bryja 2H, Karolina Topór 2H, Andżelika Kalata 2K, Małgorzata Gurczak 3E, Klaudia Bałos 3E, Marzena Walkosz 3E, Patrycja Mrugała 1E, Ewelina Bocheńczak 1CTB/TAK, Anna Waligóra 4CTB/TAK

05.01.2017r. Licealiada Powiatowa w piłce ręcznej chłopców, opiekun Bogusław Kalata

I miejsce ZSTiP

Skład drużyny: Łukasz Sobański 1BTB, Marcin Marusarz 1K, Mateusz Kwak 2ATB, Kamil Dziedzina 2A, Przemysław Bafia 2CTB/TAK, Andrzej Galica 2CTB/TAK, Mateusz Kozioł 2CTB/TAK, Paweł Skawiniak 2CTB/TAK, Oskar Stachoń 2CTB/TAK, Mateusz Chmielak 2F, Damian Żmuda 2ATB, Dawid Magiera 2H, Mariusz Mida 2K, Przemysław Bielarczyk 2TPS, Szymon Waliczek 3G

11.01.2016r.

Etap Wojewódzki Olimpiady Wiedzy Technicznej

Opiekun Paweł Ceglarz

Reprezentant szkoły:

Jan Słowik, 2 tm

14.01.2017r. Zimowe zawody o Puchar UKS Gimpel w siatkówce dziewcząt, opiekun Grzegorz Mrózek

IV miejsce ZSTiP

Skład drużyny: Klaudia Kucharska 1K, Natalia Ciszek 1ATB, Marzena Gubała 3TG, Wiktoria Siodłak 3TG, Anna Waligóra 4CTB/TAK, Bernadeta Błachut 3K, Halina Sas, Angelina Czarny

16.01.2017 XVI Konkurs młodych recytatorów i gawędziarzy im. Andrzeja Skupnia – Florka, opiekun Anna Dziubek

I miejsce - Jakub Kois (1 tm/tps)

I miejsce – Rafał Mrugała (1 tm/tps)

I miejsce – Paweł Szymsaj (3c)

18.01.2017r. Licealiada powiatowa w pływaniu, opiekun Katarzyna Wasielewska

I miejsce sztafeta chłopców ZSTiP

I miejsce klasyfikacja drużynowa ZSTiP

III miejsce Łukasz Batkiewicz na dystansie 50m stylem dowolnym

Reprezentacja ZSTiP: Łukasz Batkiewicz 3BTPS, Mateusz Broźny 4CTB/TAK, Łukasz Bryniarski 4CTB/TAK, Konrad Burdyn 3BTB, Mateusz Dziedzic 2CTB/TAK, Kacper Gajewski 3TE, Mateusz Kwak 2ATB, Dariusz Labuda 2F, Daniel Makuch 2CTB/TAK, Hubert Olejarz 3A, Oskar Stachoń 2CTB/TAK

25.01.2017 Stypendium Prezesa Rady Ministrów Stypendysta: Łukasz Bryniarski, 4tak/ctb
25.01.2017

Konkurs plastyczny „Żyję bez uzależnień”

Opiekun E. Ziarko, B. Wilczek

Nagrodzeni: Aleksandra Cyrwus, kl. 2 tak/ctb

Magdalena Hełdak, kl. 1 tg

26.01.2017 XVI Wojewódzki przegląd młodych recytatorów i gawędziarzy im. Andrzeja Skupnia – Florka, opiekun Anna Dziubek

I miejsce za recytację– Paweł Szymsaj (3c)

III miejsce za gawędę - Jakub Kois (1 tm/tps)

Wyróżnienie za gawędę –Rafał Mrugała (1tm/tps)

   
   

Znajdz nas na Facebook  

   
   
   
© ZSTiP, ul. Wojska Polskiego 9, 34-400 Nowy Targ, tel.(18) 266 31 04, fax (18) 266 56 31, e-mail: zst@nowotarski.pl