Kształcimy w zawodach  

   

Dyżury nauczycieli


TERMINARZ SPOTKAŃ Z RODZICAMI
 
ROK SZKOLNY 2017/2018
 
od 22.01.2018 r.
Spotkania odbywają się w pokoju nauczycielskim

 

Nazwisko i imię
Czas spotkań z rodzicami
Bednarczyk Marcin
Poniedziałek 11.50-12.35
Behounek Zbigniew
Poniedziałek 12.40-13.25
Bigos Bartłomiej
Czwartek 11.50-12.35
Bochnak Wojciech
Wtorek 11.00- 11.45
Buczek Barbara
Poniedziałek 9.10-9.55
Budzyk Krzysztof
Poniedziałek 9.10-9.55
Ceglarz Paweł
Wtorek 11.00- 11.45
Chlebek Stanisław
Czwartek 09.10- 9.55
Chorąży Lesław
Piątek 09.10- 9.55
Cichorski Łukasz
Wtorek 10.00- 10.45
Cypara Szczepan
Środa 11.50- 12.35
Czechowska Ewa
Poniedziałek 11.00- 11.45
Domin Aleksandra
Czwartek 10.00- 10.45
Domin Michał
Wtorek 10.00- 10.45
Fudali Agnieszka
Wtorek 10.00- 10.45
Gałecki Tomasz
Poniedziałek 11.00- 11.45
Garalowski  Rafał
Poniedziałek 11.50- 12.35
Gocał Anna
Środa 10.00- 10.45
Horoszko Andrzej
Środa 12.40- 13.25
Horoszko Janusz
Czwartek 11.00- 11.45
Jachymiak Monika
Środa 12.40- 13.25
Jamrych Magdalena
Wtorek 11.50- 12.35
Janasz Marek
Poniedziałek 11.50-12.35
Jasionek Andrzej
Poniedziałek 13.30- 14.15
Jurkowski Szymon
Piątek 11.50- 12.35
Kabała Tomasz
Czwartek 11.50- 12.35
Kaczmarczyk Krystyna
Środa 12.40-13.25
Kalata Bogusław
Poniedziałek 9.10-9.55
Kępa Przemysław
Poniedziałek 9.10-9.55
Klag Marta
Wtorek 11.50- 12.35
Klag Wiesław
Poniedziałek 11.00- 11.45
Klempka Marta
Wtorek 12.40-13.25
Knapczyk Joanna
Poniedziałek 8.20- 9.05
Kogut Małgorzata
Środa 12.40-13.25
Konopka Anna
Środa 10.00- 10.45
Koperska Barbara
Czwartek 11.50- 12.35
Kowalczyk Krzysztof-katecheta
Czwartek 11.50- 12.35
Kozieł Katarzyna
Wtorek 11.50- 12.35
Kubik Magdalena
Poniedziałek 11.00-11.45
Kumela Artur
Środa 10.00- 10.45
Kuśnierz Monika
Środa 11.00-11.45
Marszałek Magdalena
Poniedziałek 9.10- 9.55
Micherdziński Marek
Wtorek 11.00- 11.45
Mrózek Grzegorz
Poniedziałek 11.00- 11.45
Mrugała Jakub
Poniedziałek 13.30- 14.15
Mrugała Krzysztof
Poniedziałek 8.20- 9.05
Niemczyk Wojciech
Poniedziałek 9.10- 9.55
Niewiedział Mirosław
Poniedziałek 13.30- 14.15
Nowak Adam
Poniedziałek 11.50- 12.35
Nowak Anna
Poniedziałek 10.00- 10.45
Pacholska – Łapsa Teresa
Czwartek 11.50- 12.35
Piątek Edyta
Wtorek 10.00- 10.45
Pietrzak Dawid
Poniedziałek 12.40-13.25
Pióro Agnieszka
Poniedziałek 10.00- 10.45
Ruchała Tomasz
Czwartek 9.10- 9.55
Sabała-Sroka Edyta
Poniedziałek 11.00- 11.45
Sawina Zdzisława
Wtorek 12.40-13.25
Sięka Andrzej
Wtorek 12.40-13.25
Sikora Jakub
Czwartek 11.00- 11.45
Skuta Andrzej
Poniedziałek 10.00- 10.45
Słaboń Katarzyna
Wtorek 12.40-13.25
Smosna Katarzyna
Poniedziałek 8.20-9.05
Soliwoda Jan
Środa 11.00- 11.45
Sproch Piotr
Wtorek 10.00- 10.45
Stanek Alicja
Poniedziałek 9.10- 9.55
Stanek Marek
Wtorek 12.40-13.25
Starmach Grzegorz
Środa 11.50- 12.35
Stolarz Monika
Środa 11.00- 11.45
Szałwia Krzysztof
Poniedziałek 11.50- 12.35
Szymusiak Agnieszka
Poniedziałek 10.00- 10.45
Szymusiak Paweł
Środa 9.10- 9.55
Śmiałkowski Michał
Poniedziałek 10.00-10.45
Trojan Krzysztof
Poniedziałek 11.00- 11.45
Wasielewska Katarzyna
Środa 11.50- 12.35
Wolski Tomasz
Wtorek 8.20-9.05
Zarycka – Gromala Barbara
Poniedziałek 9.10- 9.55
Ziemka Wiktor
Wtorek 11.50- 12.35
Zych-Żmuda Agnieszka
Poniedziałek 11.00- 11.45
 
 
 
 
   
   

Znajdz nas na Facebook  

   
   
   
© ZSTiP, ul. Wojska Polskiego 9, 34-400 Nowy Targ, tel.(18) 266 31 04, fax (18) 266 56 31, e-mail: zst@nowotarski.pl