Kształcimy w zawodach  

   

Dyżury nauczycieli


TERMINARZ SPOTKAŃ Z RODZICAMI
 
ROK SZKOLNY 2017/2018
 
od 04.09.2017 r.
Spotkania odbywają się w pokoju nauczycielskim

 

Nazwisko i imię
Czas spotkań z rodzicami
 /dzień/ godzina
Bednarczyk Marcin
Środa 10.00-10.45
Behounek Zbigniew
Piątek 11.00-11.45
Bigos Bartłomiej
Poniedziałek 11.00-11.45
Bochnak Wojciech
Piątek 8.20-9.05
Buczek Barbara
Wtorek 12.40-13.25
Budzyk Krzysztof
Poniedziałek 9.10-9.55
Ceglarz Paweł
Wtorek 9.10-9.55
Chlebek Stanisław
Piątek 9.10-9.55
Chorąży Lesłąw
Piątek 12.40-13.25
Cichorski Łukasz
-
Cypara Szczepan
Środa 10.00-10.45
Czechowska Ewa
Poniedziałek 10.00-10.45
Domin Aleksandra
Piątek 11.00-11.45
Domin Michał
Poniedziałek 9.10-9.55
Fudali Agnieszka
Poniedziałek 11.50-12.35
Gałecki Tomasz
Wtorek 10.00-10.45
Garalowski  Rafał
Piątek 11.00-11.45
Gocał Anna
Wtorek 12.40-13.25
Horoszko Andrzej
Czwartek 11.50-12.35
Horoszko Janusz
Wtorek 10.00-10.45
Jachymiak Monika
Wtorek 11.50-12.35
Jamrych Magdalena
Poniedziałek 9.10-9.55
Janasz Marek
Środa 9.10-9.55
Jasionek Andrzej
Piątek 12.40-13.25
Jurkowski Szymon
Środa 12.40-13.25
Kabała Tomasz
Wtorek 11.00-11.45
Kaczmarczyk Krystyna
Poniedziałek 13.30-14.15
Kalata Bogusław
Wtorek 13.30-14.15
Kępa Przemysław
Środa 11.00-11.45
Klag Marta
Poniedziałek 12.40-13.25
Klag Wiesław
Środa 9.10-9.55
Klempka Marta
Wtorek 10.00-10.45
Knapczyk Joanna
Czwartek 10.00-10.45
Kogut Małgorzata
Środa 14.20-15.05
Konopka Anna
Poniedziałek 11.50-12.35
Koperska Barbara
Wtorek 11.00-11.45
Kowalczyk Krzysztof-katecheta
Poniedziałek 9.10-9.55
Kozieł Katarzyna
Czwartek 12.40-13.25
Kubik Magdalena
Poniedziałek 11.50-12.35
Kumela Artur
Wtorek 11.00-11.45
Kuśnierz Monika
Poniedziałek 10.00-10.45
Marszałek Magdalena
Wtorek 10.00-10.45
Micherdziński Marek
Piątek 10.00-10.45
Mrózek Grzegorz
Środa 12.40-13.25
Mrugała Jakub
Środa 9.10-9.55
Mrugała Krzysztof
Poniedziałek 11.00-11.45
Niemczyk Wojciech
Wtorek 11.00-11.45
Niewiedział Mirosław
Czwartek 11.00-11.45
Nowak Adam
Piątek 10.00-10.45
Nowak Anna
Piątek 11.50-12.35
Pacholska – Łapsa Teresa
Poniedziałek 12.40-13.25
Piątek Edyta
Wtorek 12.40-13.25
Pietrzak Dawid
Poniedziałek 9.10-9.55
Pióro Agnieszka
Poniedziałek 9.10-9.55
Ruchała Tomasz
Środa 10.00-10.45
Sabała-Sroka Edyta
Środa 10.00-10.45
Sawina Zdzisława
Środa 9.10-9.55
Sięka Andrzej
Wtorek 10.00-10.45
Sikora Jakub
Środa 15.05- 15.30
Skuta Andrzej
Czwartek 8.20-9.05
Słaboń Katarzyna
Środa 11.00-11.45
Soliwoda Jan
Piątek 11.50-12.35
Sproch Piotr
Poniedziałek 11.50-12.35
Stanek Alicja
Czwartek 8.20-9.05
Stanek Marek
Piątek 11.00-11.45
Starmach Grzegorz
Piątek 11.50-12.35
Stolarz Monika
Środa 11.00-11.45
Szałwia Krzysztof
Poniedziałek 11.00-11.45
Szymusiak Agnieszka
Poniedziałek 11.50-12.35
Szymusiak Paweł
Wtorek 12.40-13.25
Śmiałkowski Michał
Czwartek 9.10-9.55
Trojan Krzysztof
Środa 11.00-11.45
Wasielewska Katarzyna
Wtorek 9.10-9.55
Wolski Tomasz
Wtorek 13.30-14.15
Zarycka – Gromala Barbara
Wtorek 11.50-12.35
Ziemka Wiktor
Wtorek 10.00-10.45
Zych-Żmuda Agnieszka
Poniedziałek 10.00-10.45
 
 
   
   

Znajdz nas na Facebook  

   
   
   
© ZSTiP, ul. Wojska Polskiego 9, 34-400 Nowy Targ, tel.(18) 266 31 04, fax (18) 266 56 31, e-mail: zst@nowotarski.pl